REX (Piaseczno)

Data dodania: 14-04-2019


REX (Piaseczno)


Jeśli szukasz instruktora z którym chcesz wyszkolić swojego psa to trafiłeś dobrze. Posiadamy 20 –letnie doświadczenie w szkoleniu psów służbowych. Praca z psami to nie tylko nasze hobby, to także nasz zawód. Od kilkunastu lat prowadzimy także szkolenia psów cywilnych.

Realizujemy szkolenia stacjonarne (pies pozostaje u instruktora przez kilka tygodni), indywidualne i kursy grupowe, w tym psie przedszkole.

Psie przedszkole, to doskonały sposób, aby już w młodym psie kształtować właściwe zachowania i posłuszeństwo. Pamiętaj, że błędy popełniane przez właścicieli w wychowaniu szczeniaków często skutkują trwałymi, negatywnymi przyzwyczajeniami dorosłych psów.

Szkolenie i tresura psów to nie tylko nauka posłuszeństwa. Na naszych zajęciach kształtujemy pozytywne i pożądane zachowania psa. Eliminujemy zachowania złe. Nasze szkolenia nie ograniczają się do nauczenia psa kilku „sztuczek”. Nasze cele to wychowanie psa, socjalizacja oraz zbudowanie właściwej relacji pomiędzy psem i człowiekiem.

Celem prowadzonych przez nas szkoleń jest także nauczenie właścicieli, jak porozumiewać się z psami. Uczymy jak mówić do psa w sposób dla niego zrozumiały i czytelny.

Nie pozostawiamy właściciela psa z nierozwiązanym problemem.

 


SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

>> REX - WARSZAWA <<

 


PO WIĘCEJ INFORMACJI WEJDŹ NA NASZĄ STRONĘ

LUB ZADZWOŃ DO NASSzkolenie zwierząt

Mazowieckie, Piaseczno i okolice

ul. Cyprysowa 36, Sułkowice
Strona internetowa
Fanpage
pokaż telefon...

pokaż email...

Zwierzopiekun Zwierzopiekun
Back to top