Hotel dla Psów i Schronisko dla Zwierząt w Skałowie

Data dodania: 29-03-2019


Hotel dla Psów i Schronisko dla Zwierząt w Skałowie


Jedyny taki hotel dla psów w Wielkopolsce!

Hotel dla psów przy Schronisko dla Zwierząt w Skałowie to nowoczesna placówka zapewniająca komfort i bezpieczeństwo wszystkim pensjonariuszom. Usytuowany w sercu wielkopolski, z dala od zgiełku miasta i ruchliwych ulic gwarantuje naszym gościom spokój.

Profesjonalna obsługa

Możesz być pewien, że Twój pupil przez cały czas będzie w rękach doświadczonych ludzi, którzy zajmują się psami na co dzień. A poza profesjonalną opieką, dokładają wiele serca i troski, tak bardzo potrzebnej w trakcie rozłąki z właścicielami.

Gabinet weterynaryjny

Dzięki zlokalizowaniu hotelu na terenie Schroniska dla Zwierząt w Skałowie wszyscy pensjonariusze mają zapewnionąstałą opiekę lekarską. Na terenie naszego ośrodka funkcjonuje gabinet weterynaryjny, także w razie potrzeby, fachowa pomoc udzielana jest natychmiastowo.

Bezpieczeństwo

Zostawiając u nas swojego psa, możesz spać spokojnie i w pełni korzystać z urlopu. Psy przebywające w hotelu dla psów są pod stałą opieką obsługi hotelu, a w nocy teren nadzoruje stróż. Dodatkowo, obiekt, w którym się znajdują jest stale monitorowany i oczywiście całkowicie odseparowany od reszty schroniska.

 


PO WIĘCEJ INFORMACJI WEJDŹ NA NASZĄ STRONĘ

LUB ZADZWOŃ DO NASHotel dla zwierząt

Wielkopolskie

Skałowo, ul. Warzywna 25, 62-025 Kostrzyn
Strona internetowa
pokaż telefon...

pokaż email...Formularz kontaktowy


captchaBack to top