Psi Mariot

Data dodania: 26-03-2019


Jeśli stoisz przed koniecznością znalezienia tymczasowej opieki dla swojego pupila, a nie chcesz aby spędził ten czas w kojcu – to koniecznie nas odwiedź! Psi Mariot zaprasza Państwa milusińskich do kameralnego, domowego pensjonatu dla zwierząt w Poznaniu.

Nasi goście są u nas traktowani wyjątkowo, mieszkają z nami w domu, na warunkach domowników. Uczestniczą w naszym życiu i mają nas, nasz dom oraz ogród do swojej dyspozycji całodobowo. Opiekę oferujemy przez cały rok, również i w święta. Przykładamy dużą uwagę do tego, aby cały pobyt podopiecznego u nas był po prostu przyjemny.

Młodsze i energiczniejsze psy mogą do woli spędzać czas na wspólnej zabawie, ale i tym starszym zapewnimy należyty spokój i komfort na czas nieobecności właściciela. Staramy się ten czas umilać pieszczotami oraz spacerami, poświęcają im maksymalnie dużo swojej uwagi.

Jako doświadczeni hodowcy, a przede wszystkim miłośnicy zwierząt, posiadamy dużą wiedzę na temat ich zachowania. Psy kochamy i „czujemy”. W naszym domu prowadzimy także zajęcia socjalizacyjne dla psów dorosłych oraz psie przedszkole. Zajmujemy się behawioryzmem i doradztwem kynologicznym. Na miejscu oferujemy również salonik kosmetyczny dla psów.

 


PO WIĘCEJ INFORMACJI WEJDŹ NA NASZĄ STRONĘ

LUB ZADZWOŃ DO NASHotel dla zwierząt

Wielkopolskie

ul. Gorlicka 21, 61-318 Poznań
Strona internetowa
pokaż telefon...

pokaż email...

Zwierzopiekun Zwierzopiekun
Back to top