SZARIKTON

Data dodania: 26-03-2019


SZARIKTON


SZARIKTON położony jest w Krakowie na Piaskach Wielkich w spokojnej i malowniczej okolicy. Hotel jest obiektem kameralnym, zorganizowanym obok prywatnego domu. Przyjmujemy pod opiekę wszystkie psy – od najmniejszych do naprawdę wielkich (również ras agresywnych). Na Gości hotelu czeka 20 specjalnie przygotowanych boksów, każdy o powierzchni od 4,5 m2 do 7,5 m2. Do stałej dyspozycji psy mają także trzy ogrodzone, specjalnie przygotowane wybiegi o pow. 350m2 każdy.

Twój pupil będzie miał do dyspozycji swój własny boks, wyposażony w ocieplaną budę oraz podest gdzie może się wylegiwać. Mamy też do dyspozycji ocieplony budynek gdzie przez cały rok panuje temperatura pokojowa. Pupil minimum dwa razy dziennie będzie zażywał intensywnego ruchu na specjalnie przygotowanym trawiastym wybiegu, gdzie może wolno biegać bez smyczy oraz bawić się z opiekunem. Twój piesek będzie pod troskliwą opieką naszych opiekunów.

Zostawiając psa pod naszą opieką możesz być spokojny. Twój pupil będzie regularnie karmiony, będzie miał do dyspozycji przytulny boks z podestem oraz trzy duże wybiegi, na których będzie mógł się wyszaleć i pobawić z opiekunem. Zapewniamy również opiekę weterynaryjną, a w razie potrzeby podajemy leki. Nasze wybiegi wybiegi są odpowiednio przystosowane nawet dla najsprytniejszych psów, dzięki czemu podczas spaceru Twój piesek będzie bezpieczny. Na gości hotelu czeka 20 specjalnie przygotowanych miejsc o powierzchni od 4,5 m2 do 7,5 m2. Psy mogą również skorzystać z boksów znajdujących się w budynku, w którym panuje temperatura pokojowa. Hotel monitorowany jest przez czujne oko naszych wykwalifikowanych opiekunów, którzy dbają o kondycję i bezpieczeństwo podopiecznych. Jadłospis w Szariktonie przygotowywany jest według zaleceń właściciela. Dysponujemy wysokiej jakości karmą oraz ciepłymi, gotowanymi posiłkami dla wymagających psiaków.

 


PO WIĘCEJ INFORMACJI WEJDŹ NA NASZĄ STRONĘ

LUB ZADZWOŃ DO NASHotel dla zwierząt

Małopolskie

ul. Łużycka 111a, 30-693 Kraków
Strona internetowa
pokaż telefon...

pokaż email...Formularz kontaktowy


captchaBack to top