ARKADIA

Data dodania: 19-03-2019


ARKADIA


Hotel dla psów Arkadia to miejsce, które powstało przede wszystkim z miłości do zwierząt. Mój hotel wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego pupila, pełną szacunku i czułości opieką nad Państwa czworonogami. Czują się tu one jak u siebie w domu, czego dowodem jest radość i merdanie ogonka, kiedy wracają do mnie po raz kolejny.

Plan dnia obejmuje wielogodzinne zabawy na ogrodzie – dostosowane do potrzeb psa, dłuższy spacer po lesie, karmienie wg zaleceń właściciela, podstawową pielęgnację, czyli czesanie i podawanie leków, jeśli jest taka potrzeba. Dodatkowe zabiegi, jak kąpiel czy strzyżenie, są możliwe po wcześniejszym ustaleniu. Jeśli Państwa pies lubi pływać, chętnie zabiorę go nad wodę, gdzie będzie mógł ochłodzić się w upalny dzień.

Od 2012 roku współpracuję z fundacjami na rzecz zwierząt, udostępniając dla tych najbardziej potrzebujących i porzuconych miejsce w hotelu oraz pomagając w poszukiwaniach nowego domu. Zapraszam więc do kontaktu zarówno fundacje, jak i osoby poszukujące przyjaciela na lata.

 


PO WIĘCEJ INFORMACJI WEJDŹ NA NASZĄ STRONĘ
LUB ZADZWOŃ DO NAS

  • Czynny 24h: NIE


Hotel dla zwierząt

Mazowieckie, Piaseczno i okolice

Żabieniec, ul. Leśna 27, 05-500 Piaseczno
Strona internetowa
Fanpage
pokaż telefon...

pokaż email...Formularz kontaktowy


captchaBack to top