AMICUS (Białoprądnicka)

Data dodania: 28-02-2019


AMICUS (Białoprądnicka)


Przychodnia weterynaryjna Amicus od 2005 roku niesie pomoc potrzebującym zwierzętom. Działamy przez siedem dni w tygodniu, praktycznie o każdej porze. Mieścimy się w Krakowie, przy ul. Białoprądnickiej 24 C/47. Od 5 lat prowadzimy również filię przy ul. ks. Meiera, gdzie w zacisznym gabinecie leczymy psy, koty i gryzonie.

Każdy z naszych pacjentów jest dla nas ważny i każdego traktujemy z należnym mu szacunkiem. Staramy się zapewnić najlepsze możliwe warunki, tak, aby ograniczyć do minimum stres zwierzęcia związany z wizytą u weterynarza.

Staramy się, aby zwierzęta powierzone pod opiekę naszym lekarzom weterynarii były jak najlepiej zdiagnozowane, dlatego też bardzo często wykonujemy precyzyjne badania dodatkowe z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Zdecydowaną większość badań niezbędnych do oceny procesów życiowych jesteśmy w stanie zrobić na miejscu, dzięki czemu skuteczna pomoc lekarska możliwa jest przez siedem dni w tygodniu i o każdej godzinie. Dodatkowo kartoteki pacjentów prowadzimy w nowoczesnej, cyfrowej formie, co umożliwia szybki wgląd w historię leczenia.

 


USŁUGI

  • zabiegi profilaktyczne,
  • diagnostyka laboratoryjna,
  • badania i zabiegi specjalistyczne.

 


SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

>> AMICUS - MEIERA <<

 


PO WIĘCEJ INFORMACJI WEJDŹ NA NASZĄ STRONĘ
LUB ZADZWOŃ DO NAS

  • Czynny 24h: NIE


Weterynarz / Lecznice dla zwierząt

Małopolskie, Kraków

ul. Białoprądnicka 24 C/47, 31-221 Kraków
Strona internetowa
Fanpage
pokaż telefon...

pokaż email...

Zwierzopiekun Zwierzopiekun
Back to top